INVIGO NUTRI-ENRICH – DEEP NOURISHING MASK 150ml

1,500 ден

Маска за јака и густа коса, која длабоко ја надополнува и навлажнува сувата и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за јака и густа коса. Длабоко ја надополнува и ја навлажнува сувата и оштетена коса. Содржи гоџи бобинки и комплексот Nutri- Enrich за обнова и заштита на вашата коса.
Нанесете на чиста, мокра коса и оставете да делува 5 минути. Исплакнете темелно.