IMEL MACADAMIA OIL SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Шампон за фарбана  и оштетена коса.Кератинот ја обновува оштетената коса, додека маслото од макадамија продира о кутикулата на влакното и притоа ја зголемува еластичноста и јачината на косата.
Дополнително ја штити косата од топлина.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за фарбана  и оштетена коса