EXTREME ANTI-SNAP LEAVE-IN TREATMENT 250 ML

1.940,00 ден

Redken Extreme Anti-Snap третманот без плакнење  нежно ја измазнува кутикулата на косата за да помогне да се спречи кршење  и да се зајакне оштетената коса. Anti-Snap е формулиран со Redken’s Strength Complex и делува како длабок регенератор, намалувајќи го триењето од четкањето и спречувајќи понатамошно оштетување, оставајќи ја косата здрава, сјајна и еластична. Anti-Snap обезбедува 75% намалување на кршењето кога се користи систем на Extreme шампон, балсам и Anti-Snap. Обезбедува заштита од топлина .

Начин на употреба: Нанесете на кревки или оштетени области на косата, или насекаде додека е влажна. Не плакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Третман без плакнење кој ја зајакнува и штити косата за да го намали кршењето, расцепените врвови и механичкото оштетување од четкањето и топлина.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EXTREME ANTI-SNAP LEAVE-IN TREATMENT 250 ML
1.940,00 ден