EXTREME PLAY SAFE TREATMENT 250 ML

2.200,00 ден

Redken Extreme Play Safe е мултифункционален третман за оштетена кој обезбедува заштита од топлина додека ја зајакнува вашата коса. Овој производ е најдобар за секој кој често користи топлина за да ја обликува косата (фен , пегли, фигаро) . Наполнет со растителни протеини и турмалин, овој третман помага во  намалување на  појавата на распукани  врвови до 70%, ги зајакнува влакната на косата и ја штити  од топлина до 230 степени.

Начин на употреба: Нанесете мала количина од производот ,концентрирајќи се на кревките или оштетените средни должини и врвови.  Не плакнете. Стилизирајте по желба.

Достапност: Нема на залиха
Опис

Третман со повеќе придобивки кој обезбедува заштита од топлина до 230 степени  и го поправа оштетувањето на косата

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување