INVIGO Nutri Enrich- DEEP NOURISHING SHAMPOO 250ml

1,150 ден

Шампон кој ја  храни сувата и оштетена коса обезбедувајќи и потполна виталност.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за сува коса. Содржи гоџи бобинки и Nutri- Enrich комплекс за обновување и заштита на сува и оштетена коса. Ја храни сувата третирана коса обезбедувајќи и потполна виталност. Се нанесува на мокра коса, нежно се масира и темелно се плакне.