ICE CREAM VOLUME SHAMPOO 300ml

590 ден

Шампон за волумен на косата збогатен со арганин.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за волумен на косата збогатен со арганин, деликатно ја чисти косата и ја остава мека, сјајна и полна со волумен.