EXTREME LENGTH SHAMPOO 300 ML

1,640 ден

Redken Extreme Length Shampoo шампон за  зајакнување на оштетената коса,помагајќи  и  да расте подолга и посилна. Шампонот го помага растот на косата со тоа што го спречува кршењето.Збогатен е со Fortifying Complex со Биотин и витамини кој помага да го намалите го кршењето на косата за 81%.

 

Опис

Шампон  со биотин за зајакнување на оштетената коса , истовремено помагајќи и  да расте подолга.