INVIGO SENSO CALM SHAMPOO 250ml

1,150 ден

Шампон за нега на осетлив скалп збогатен со:
алантоин,ментол, бамбус и кофеин.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со алантоин, без мирис кој го чисти и смирува чувствителниот скалп. Овој шампон  ја отстранува иритацијата, чешањето, затегнатоста на кожата и го стимулира природно одбрамбениот систем на кожата. Содржи активни состојки како што се:
бамбус, кофеин, алантоин и ментол. Нуди ефективни, смирувачки и ревитализирачки формули, кои што резултираат во свежа, чиста и здрава коса.