HASTY TOO VOLUME SPRAY 200 ML

990,00 ден

Спреј за волумен на тенка коса. Го јакне коренот со тоа што формира отпорен, заштитен и еластичен слој околу влакното, и ја прави косата мека и полна со сјај.
Се нанесува на влажна коса со директно прскање на коренот. Не се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј за волумен на тенка коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

HASTY TOO VOLUME SPRAY 200 ML
990,00 ден