COLOR EXTEND BLONDAGE SHAMPOO 300 ML

1.640,00 ден

Redken Color Extend Blondage е виолетов шампон за нега и неутрализација на непосакуваните жолти тонови кај  руса коса. Овој шампон содржи клучни состојки ,Салицилна киселина за зајакнување и поправка на русата коса од јадрото и чисто виолетови пигменти за отстранување на несаканото жолтило  и оставање на бојата на русата коса ладна и светла. Оваа формула нежно чисти и додава мекост.

Начин на користење: Користете го како комплетен систем со Color Extend Blondage Conditioner. Носете соодветни ракавици, нанесете на влажна коса, направете пена и добро исплакнете. Повторете ако е потребно. За максимални придобивки, оставете ја втората пена 3-5 минути. Исплакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Виолетов шампон за нега и отстранување на жолтите тонови кај плава коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

COLOR EXTEND BLONDAGE SHAMPOO 300 ML
1.640,00 ден