COLOR EXTEND BLONDAGE EXPRESS ANTI-BRASS MASK 250 ML

2.500,00 ден

Redken’s Color Extend Blondage Express Anti-Brass Mask е ултра пигментирана виолетова маска за коса и длабок регенератор кој обезбедува посветла, поладна руса боја на коса за само 5 минути. Одликувајќи се со моќна виолетова формула за тонирање, оваа маска за коса помага  да се неутрализираат несаканите жолти подтонови дури и кај најпожолтената руса боја на коса.

Начин на употреба: Нанесете на влажна коса. Оставете  да отстои 5-10 минути. Целосно исплакнете. Редкен препорачува замена на регенераторот Redken Color Extend со новата маска Redken Color Extend Blondage Express еднаш неделно или повеќе, колку што е потребно за да се неутрализира жолтилото  и да се одржи светлиот, ладен русокос тон.

Достапност: На залиха
Опис

Чувајте ја вашата руса коса во најдобра состојба со оваа ултра пигментирана виолетова маска за коса. Оваа моќна  маска за коса ќе ги отстрани непосакуваните жолти тонови  и ќе помогне вашата руса коса да биде ладна, светла и здрава.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

COLOR EXTEND BLONDAGE EXPRESS ANTI-BRASS MASK 250 ML
2.500,00 ден