ICE CREAM SOS INSTANT DETANGLER 200ml

500,00 ден

Крема за моментално расчешлување на коса.

Достапност: На залиха
Категории , Ознака:
Опис

Крема за моментално расчешлување на коса.
Моментално ги отплеткува дури и најзаплетканите влакна и ја остава косата сјајна и мека.
Нејзиата формула допринесува косата да зајакне и да се бори против кршливост и расцветани врвови.
Активни состојки:
Церамид, пантенол и протеини од свила.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се расчешлува и се суши. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM SOS INSTANT DETANGLER 200ml
500,00 ден