ICE CREAM REFRESHING SHAMPOO 300ml

540,00 ден

Рефреш шампон за сите типови коса.

Достапност: На залиха
Опис

Идеален шампон за сите типови коса, збогатен со екстракт од мента.
Нежно ја чисти косата, а воедно го релаксира скалпот.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM REFRESHING SHAMPOO 300ml
540,00 ден