LUXINA BEARD SHAMPOO 100ml

990 ден

Висококвалитетен шампон за брада кој ја штити од првут, ја хидрира кожата и и дава сјај на вашата брада.

Категорија: , таг

Опис

Висококвалитетен шампон за брада, кој користи растителни состојки во својата формула што ќе создаде убава, густа брада. Збогатен со алое вера за да помогне вашата брада да биде сјајна и да се заштити од првут, а во шампонот има и пантенол за да ја хидрира кожата под брадата. Формулата додава и малку портокалово масло и масло од нане за уникатен мирис.