24-HOUR DEODORANT BODY WASH 450ml

790,00 ден

Лосион за туширање со масло од пеперминт и сребрен цитрат.

Достапност: Нема на залиха
Опис

Лосион за туширање. Формула со сребрен цитрат кој помага во конролирање на непријатни миризби предизвикани од микроорганизмите.
Со антибактериски својства, долготраната формула комбинира масло од пеперминт и сребрен цитрат за да ја исчисти кожата од нечистотии, да испушти мириси и да ве остави да се чувствувате прочистено и ревитализирано целиот ден.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување