SAPONE DA BARBA 600ml

960 ден

Кремаст сапун за бричење.

Категорија: , таг

Опис

Кремаст сапун за бричење. Содржи освежувачки и обновувачки активни состојки кои гарантираат пријатно и беспрекорно бричење. Ја остава кожата мека, хидрирана и ослободена од иритации.
Активни состојки: mentol, canfora и eucaluptus oil.