EKSPERIENCE SEBUM CONTROL LOTION 12x7ml

3.500,00 ден

Лосион кој помага да се намали претераното лачење на себум кај мрсниот скалп.

Достапност: На залиха
Опис

Лосионот помага да се намали претераното лачење на себум кај мрсниот скалп. Содржи комплекс аквамарис, кој го намалува вишокот на себум, го хранат, чистат и освежуваат скалпот.Формулата ја штити и ја обновува косата.
Косата се измива си Eksperience Sebum Balancing шампонот, се просушува косата со пешкир и се нанесува лосионот на скалпот. Се масира се додека не се апсорбира. Не се измива.
Се користи1-2 пати неделно.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE SEBUM CONTROL LOTION 12x7ml
3.500,00 ден