EKSPERIENCE SEBUM CONTROL SHAMPOO 1000ml

4.200,00 ден

Шампон наменет за контролирање на лачењето себум кај мрсен скалп.

Достапност: На залиха
Опис

Шампонот е наменет за да се намали претераното лачење на себум кај мрсен скалп.
Содржи комплекс аквамарис, кафеава алга и хијалуронска киселина.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE SEBUM CONTROL SHAMPOO 1000ml
4.200,00 ден