BARBA BEARD & MUSTACHE CONDITIONER 150 ML

850,00 ден

Регенераторот за брада и мустаќи со лесна формула и  идеален за секојдневно одржување на кожата и брадата. Овој балсам е дизајниран со свила и кератин и аминокиселини, за да ја хидрира кожата и да ги омекне брадата и мустаќите. Оставајќи траен природен сјај и обезбедувајќи дополнителна нега на кожата.Не содржи парабени.

Достапност: На залиха
Опис

Регенераторот за брада и мустаќи.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA BEARD & MUSTACHE CONDITIONER 150 ML
850,00 ден