STYLE MASTERS_MEMORY SPRAY (150ml)

1.100,00 ден

STYLE MASTERS_MEMORY SPRAY (150ml) – спреј за стилизирање на коса со мемориски ефект

Достапност: На залиха
Опис

Спреј за стилизирање со мемориски ефект.
И дава на косата волумен, изводредна текстура, мемориски ефект кој овозможува флексибилност и виталност на косата.
Природен финиш, лесна текстура без остатоци.
Се нанесува на сува коса, од растојание на 20цм. Косата ја обликуваме со раце.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STYLE MASTERS_MEMORY SPRAY (150ml)
1.100,00 ден