BARBA HAIR & BEARD WAX 125 ML

1.100,00 ден

Совршен восок за стилизирање и контрола на вашата коса и брада.Обезбедува флексибилно силно држење без да остава никакви лепливи остатоци. Ја одржува косата и брадата хидрирани и дава природен сјај.Без парабени.

Начин на употреба: Нанесете мала количина на вашите дланки и протријте.Нанесете на вашата коса или брада и стилизирајте по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Совршен восок за стилизирање и контрола на вашата коса и брада со цврсто држење и природен сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA HAIR & BEARD WAX 125 ML
1.100,00 ден