BARBA MEN’S STRENGTHING LOTION 200 ML

1,100 ден

Лусион за зајакнување на косата, подобрување на текстурата и волуменот со активни билни екстрати, вредни амино киселини, витамин и провитамин б5. Содржи екстрат од коприва, рузмарин и биотин. Се нанесува два пати во текот на денот низ цела должина со кружни движења. Нуди видливи резултати по 2 месеци.

Опис

Лусион за зајакнување на косата, подобрување на текстурата и волуменот на косата.