BONACURE CP TIME RESTORE SHAMPOO Q10+ 250 ML

900,00 ден

Фантастичен шампон за долга и зрела коса.Нежно ја чисти и зајакнува косата, оставајќи ја да се чувствува нахранета и навлажнета до 48 часа.Содржи напредни технологии за моментално забележителни резултати, вклучувајќи го и комплексот за нега со веганска кератин алтернатива и Q10+. Комплексот Bonacure Time Restore ги елиминира видливите знаци на стареење додека ја стимулира природната синтеза на кератин на косата.Не содржи  SLS/SLES сулфати, силикони и вештачки бои.

Достапност: На залиха
Опис

Фантастичен шампон за долга и зрела коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP TIME RESTORE SHAMPOO Q10+ 250 ML
900,00 ден