1,170.00 ден

На залиха

Крема за дефинирање и истакнување на кадрици на природна, таласеста и трајно виткана коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Крема за дефинирање и истакнување на кадрици на природна, таласеста и трајно виткана коса.
Ги мести, дефинира и јакне кадриците и ја враќа еластичноста и сјајот на косата.
Се нанесува на просушена коса со пешкир, следејќи ги природните облини на кадриците.Не се плакне.