EGOBOND BOND BOOSTER 250ml -Step .1

7.060,00 ден

Чекор 1 – Бустер за засулување и зајакнување на структурата на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Бустер за засилување – 250мл
– Се меша со избраниот технички производ, за да се подобри отпорноста на структурата на косата, да се зајакне еластичноста и виталноста без да се променат резултатите од техничката услуга.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EGOBOND BOND BOOSTER 250ml -Step .1
7.060,00 ден