EGOBOND KIT FORTIFYING SISTEM

15.300,00 ден

Иновативен систем формулиран за зајакнување и заштита на структурата на косата за време на хемиски третмани.

Достапност: На залиха
Опис

Иновативен систем формулиран за зајакнување и заштита на структурата на косата за време на хемиски третмани. И ја враќа еластичноста и јачината на косата. Не влијае на хемиските третмани и е збогатен со иновативната технологија Керавис Бонд.
Видливо подобрување на косата и после сите хемиски услуги.
Се состои од три чекори:
*Чекор 1 – Бустер за засилување – 250мл
– Се меша со избраниот технички производ, за да се подобри отпорноста на структурата на косата, да се зајакне еластичноста и виталноста без да се променат резултатите од техничката услуга.
*Чекор 2 – Поставувач 500мл
– Засилувачки третман кој работи во синергија со Бонд Бустер за подобрување на нивото на хидратација и целокупната состојба на структурата на косата.
*Чекор 3 – Залучок или завршен третман 500мл
Третман развиен за да се заврши со третманот ЕгоБонд.
Ја храни косата, оставајќи ја ревитализирана и здрава.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EGOBOND KIT FORTIFYING SISTEM
15.300,00 ден