IMEL GO STRAIGHT LOTION 200 ML

950,00 ден

Лосион за измазнување  збогатен со  пантенол & витамин Е кој е наменет за користење со  фен за коса или преса за исправување.
Овој производ овозможува брановидната коса да биде скротена, исправена и подолготрајна без frizz ефект. Богатиот состав со навлажнувачки агенси и дава на косата сјај и мазност без да предизвика волумен.
БЕЗ МИНЕРАЛНО МАСЛО, ПАРАБЕНИ И СИЛИКОНИ
Начин на употреба:се нанесува на влажна коса по должината ,и се продолжува со сушење и пеллање на косата. не ја натежнува косата.
Достапност: На залиха
Опис

Лосион за измазнување  збогатен со  пантенол & витамин Е кој е наменет за користење со  фен за коса или преса за исправување.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL GO STRAIGHT LOTION 200 ML
950,00 ден