REUZEL CONCRETE HOLD MATTE POMADE 340 GR

2.600,00 ден

Многу цврста помада со мат ефект, која функционира како восок, овозможувајќи повторно обработлив стил во текот на денот. Додава дефиниција и структура без да ја натежне косата.
Идеален за потенка коса.Формулата е базирана на вода со нелеплива текстура која не остава траги и лесно се мие.Со суптилен мирис на ванила.

Достапност: На залиха
Опис

Многу цврста помада за стилизирање на коса со мат ефект.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REUZEL CONCRETE HOLD MATTE POMADE 340 GR
2.600,00 ден