Techno Fruit Permanent Color 4/4 – Chestnut Copper 100ml

670 ден

Боја за коса.

Категорија: , таг

Опис

Боја за коса.
Висока моќ на покривност, покривност на седи влакна.
Голем избор на нијанси на бои. Нега на косата, ја остава косата мека и свиленкаста.
Една фарба доаѓа во пакување од 100мл.
Интензивни и долготрајни бои.