CAVIAR ANTI-AGING MULTIPLYING VOLUME SHAMPOO 250 ML

1,950 ден

Шампонот  е нежен дневен чистач кој помага да се додаде волумен кај тенката коса од корен до врв. Формулиран со нашиот препознатлив екстракт од кавијар и нашиот комплекс за зголемување на волуменот Marine Plumping Complex, оваа формула и помага на тенката, млитава коса да ја обнови полноста и  волуменот, додека ја задржува влагата и сјајот. Клинички е докажано дека веднаш дава поголема исполнетост и волумен, оставајќи ја косата да изгледа и да се чувствува здрава.

Без додадени SLS/SLES*, парабени, фталати, DEA/TEA и синтетичка боја. Погоден за обоена коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , , ,

Опис

Шампон за додавање волумен кај тенка коса.