COLOR EXTEND GRAYDIANT CONDITIONER 250 ML

1,850 ден

Redken’s Color Extend Graydiant  кондиционер ја осветлува и ја храни природно седата, сивата , светло плавата и  платинеста коса.Овој кондиционер  е тонер за коса кој веднаш ги неутрализира жолтите тонови. Формулиран со прилагодени виолетови пигменти и лимонска киселина,  ја зајакнува и трансформира сивата, сребрена и светло руса коса во 2 пати посилна со зголемена мекост и сјај.

Начин на употреба:Нанесете на влажна коса по шампонирање, oставете  3-5 минути и исплакнете. Користете 1-2 пати неделно за оптимални резултати.

Опис

Кондиционер за отстранување на жолтите тонови специјално дизајниран за природно седа, сива , светло плава и  платинеста коса.