DUALSENSES RICH REPAIR BRILLIANCE SERUM SPRAY 150ML

990,00 ден

Серум во спреј кој не се плакне за нега и сјај на видно оштетена и сува коса.

Достапност: На залиха
Опис

Ги враќа дури и сериозно оштетените структури на косата од длабоко внатре и повторно го буди сјајот на природната коса. За сува до оштетена коса. Интра липидна технологија Поправка од внатрешноста на косата. Липидите се заменуваат ефикасно и длабоко – за интензивна регенерација на внатрешната структура на косата. Поправка на површината на косата. Се санира оштетената липидна структура на слојот на кутикулата.Помага при расчешлување на косата и обезбедува термичка заштита. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DUALSENSES RICH REPAIR BRILLIANCE SERUM SPRAY 150ML
990,00 ден