DUALSENSES JUST SMOOTH SHAMPOO 250 ML

990,00 ден

Шампон за нега и измазнување на нескротлива коса склона на фриз ефект.

Достапност: На залиха
Опис

Шампонот веднаш ја скротува непослушната коса и нуди негување и заштита. Благодарение на специјалната технологија Fade Stop, шампонот е нежен како вода дури и на бојадисана коса. Маслото од Kukui орев што го содржи ја измазнува косата и обезбедува лесна нега и импресивен сјај. Го неутрализира разлетувањето го олеснува четкањето и негата на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DUALSENSES JUST SMOOTH SHAMPOO 250 ML
990,00 ден