DUALSENSES RICH REPAIR RESTORING SHAMPOO 250ML

990,00 ден

Шампон за обнова и регенерација на видно оштетена и сува коса.

Достапност: Нема на залиха
Опис

Шампонот ги враќа дури и сериозно оштетените структури на косата од длабоко внатре и повторно го буди сјајот на природната коса. За сува до многу оштетена коса.Со  интра липидна технологија  -липидите се заменуваат ефикасно и длабоко – за интензивна регенерација на внатрешната структура на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување