15% Промоција

1,700.00 ден 1,450.00 ден

На залиха

Серум за коса кој се бори против испуканите врвови.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Серум за коса кој и дава сјај и се бори против испуканите врвови.
Содржи масло од авокадо, масло од јојоба, масло од макадамија, масло од сончоглед, UV филтри, витамин Е и силикони. Не се измива.