FIBRE CLINIX HYDRATE BOOSTER 30 ML

1.500,00 ден

Концентриран засилувач  формулиран со Squalane комплекс кој помага да се навлажнува кршливата и сува коса за зголемена еластичност и сјај. Го балансира нивото на влага и ја подобрува еластичноста .Ја запечатува порозноста на косата.Го приспособува и го интензивира ефектот на третманите со Fiber Clinix. 24 часа навлажнета коса.

Начин на употреба: Додадете во маска Fibre Clinix за дополнително зајакнување на косата.Се мешаат 5гр (5 стиснувања) со 25 гр маска.(може и помало количество од производите).Се остава да делува 10 мин на влажна коса па се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Концентриран засилувач  формулиран со Squalane комплекс кој помага да се навлажнува кршливата и сува коса за зголемена еластичност и сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FIBRE CLINIX HYDRATE BOOSTER 30 ML
1.500,00 ден