EXTREME LENGTH LEAVE-IN TREATMENT 150 ML

2,190 ден

Redken Extreme Length tretment со комплекс за нега на должина на Redken направен со биотин и протеин од соја, го помага растот на косата со зајакнување на оштетената коса .Исто така, го намалува кршењето  на косата за81 %.

Начин на употреба: Нанесете на чиста, влажна коса исушена со пешкир. Не плакнете. Стилизирајте по желба.

Опис

Третман за оштетена и кршлива коса збогатен со биотин и протеин од соја за зајакнување на косата.