GA.MA CERAMIC NANO TOURMALINE CURLING IRON 33MM

3.600,00 ден

Професионално фигаро обложено со турмалин за креирање брановидни локни со максимална заштита од топлина.

Достапност: Нема на залиха
Опис
Технички карактеристики :
-Ceramic Nano Tourmaline – го елиминира фриз ефектот и обезбедува максимална заштита на косата
-Максимална температурa до 190 °
Буренце од 33 mm
-Професионален ротирачки кабел од 3 метри
Автоматско исклучување
-Ергономска рачка и ладен врв за полесно користење
Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување