GA.MA PROFESSIONAL IQ PERFFETO HAIR DRYER

19.990,00 ден

Најлесниот и најмоќниот професионален фен за коса во светот.

Достапност: Нема на залиха
Опис

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ :
*iQ Perfetto tежи само 294 грама што го прави ергономски и компактен , дизајниран да спречи оштетување на мускулите на рацете и рамената како резултат на употреба на професионално ниво.

*Опремен со најновите и најиновативни технологии, како што се :
-технологијата Oxy Active која и дава на косата благосостојба, сјај и долготрајна боја.
-опремен со интелигентен мотор без четкички.
-интерфејс со технологија за дигитална контрола која ги зголемува перформансите на производот, намалувајќи го времето на сушење за 30% во споредба со кој било друг фен за коса моментално достапен.
-Системот за самодијагностика со висока технологија ви овозможува лесно да ги идентификувате и решите сите оперативни проблеми.
-Технологијата Auto-Clean ја ротира моторната турбина во спротивна насока, овозможувајќи длабоко самочистење на филтерот.
-Преку ефектот Venturi, iQ го множи протокот на воздух што го испорачува моторот, без да користи дополнителна моќност.
-располага со технологија Memory Function, пригоден мемориски систем за брзина и температура за да ги потсети претходно избраните поставки меѓу 12-те можни конфигурации.
-Сето ова лесно се управува благодарение на неговиот LED дисплеј.
-Моќност 2000 W со брзина на моторот од 110.000 вртежи во минута
-3 температуратури+ 3 брзини + cool shot
-професионален кабел од 3 метри
-Додатоци: 2 професионални млазници + дифузер
-Бучава: 78 db
-Опсег на напон 220-240V

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување