SHECARE REAPIR EXTRA SHINE LOTION 12X12ML

1,900 ден

Интензивен третман без плакнење за обновување на многу оштетена и сува коса.

Опис

Интензивен третман без плакнење збогатен со растителен кератин. И на на јнедисциплинираната коса и дава извонреден сјај и свиленкаст изглед.
Се препорачува за нескротлива, многу оштетена коса, без виталност.

Начин на употреба: рамномерно нанесете на влажна коса со вклучениот апликатор,не плакнете и започнете со стилизирање.