PARLUX 3000 HAIR DRYER

8.900,00 ден

Parlux 3000 професионален фен за коса.

Достапност: На залиха
Опис

Parlux 3000 ги има сите веќе добро познати карактеристики на најновата технологија за коса во однос на животот, рамнотежата и ергономскиот дизајн. Реализиран со гума што не се лизга и ергономска рачка за поголема рамнотежа и удобност при употреба.
* 2 брзини
* 3 метарски силен кабел
* 1.810 Watt

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

PARLUX 3000 HAIR DRYER
8.900,00 ден