BLONDESSE NO YELLOW MOUSSE CONDITIONER 250 ML

950 ден

Пена кондиционер со виолетов пигмент за неутрализација на жолти тонови кај плава и бланширана коса.

Опис

Кондиционер формулиран со специјален виолетов пигмент кој ги неутрализира несаканите жолти рефлексии кај светла плава и бланширана коса давајќи мекост, сјај на косата без да ја натежне. Неговата богата формулација е особено погоден за тенка коса.

Начин на употреба: Протресете пред употреба.Носете соодветни ракавици и откако ќе се измиете со шампон рамномерно нанесете по должина на косата, оставете да делува 3-5 минути и внимателно исплакнете.