BLONDESSE BLONDE MIRACLE DROPS 50ML

990 ден

Масло за нега и сјај на плава и бланширана коса

Опис

Маслото е збогатено со кокосово масло и виолетови пигменти за анти-жолто дејство.
Тоа ги запечатува разделените врвови, заштитува од оштетување од топлина и ја остава косата свиленкаста и сјајна.
Начин на употреба: се нанесуваат неколку капки на влажна или пак сува коса по должината и врвовите .Не се плакне.