KEUNE 1922 WORLD-CLASS WAX 75 ML

990,00 ден

Силен восок со средна цврстина и прекрасен сјај наменето за кратка до средна коса.Содржи коноп и кератин.Се нанесува на влажна и сува коса.

Достапност: На залиха
Опис

Силен восок со средна цврстина и прекрасен сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE 1922 WORLD-CLASS WAX 75 ML
990,00 ден