580.00 ден

На залиха

Кондиционер кој го зголемува волуменот на косата до 35%.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Кондиционер за засилување на јачината, густината и волуменот на косата.
Формулата без силикони, со протеини помага во јакнеењето на структурата на тенка и слаба коса. Го зголемува волуменот до 35%.
Се нанесува на измиена коса, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.