MODELING WAX POMADE 100ml

890,00 ден

Восок за коса со топол и дрвен мирис комбиниран со цитрусни ноти.

Достапност: На залиха
Опис

Восок со топол и дрвен мирис, во комбинација со цитрусни ноти, ќе ве завитка во мекост и ќе ви овозможи да реализирате некомпортиран и природен изглед за кратка или многу кратка коса.

.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MODELING WAX POMADE 100ml
890,00 ден