MY HAIR MY CANVAS ME TIME EVERYDAY CONDITIONER 251 ML

1.295,00 ден

Нежен и безбеден за бои, ова е вашиот секојдневен вегански хидратантен регенератор. Формулата со вегански ботанички кавијар од одржливи извори е хидратантна и го подобрува целокупниот изглед на косата и ја измазнува кутикулата за да додаде отскокнување и сјај. Формула со екстракт од воден крин  го зголемува сјајот и ја подобрува управливоста за мека и еластична коса.

Начин на употреба:Нанесете на влажна и измиена коса , нежно измасирате и по неколку минути исплакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен вегански навлажнувачки регенератор кој го подобрува сјајот, додава мазност и ја подобрува управливоста на косата. За повеќето типови коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MY HAIR MY CANVAS ME TIME EVERYDAY CONDITIONER 251 ML
1.295,00 ден