OROFLUIDO RADIANCE ARGAN SHAMPOO 240ML

1,200 ден

Шампон за благо чистење на сите типови коса.Луксузна формула со три органски масла -арган,циперус и лен, со пријатна, свилена текстура и преубав мирис на килибар и ванила, ги обновува влакната и ја прави косата свиленкаста и сјајна.

Категорија: ,

Опис

Шампон за благо чистење на сите типови коса.