SHE WONDER KIT 3 IN 1

2,580 ден 2,193 ден
-15%

Сет за интензивен третман на сува,третирана ,нескротлива коса од шампон 250мл+маска 300мл+Еликсир 15 0 мл

Out stock

Нема на залиха

Опис

Сет за интензивен третман на сува,третирана ,нескротлива коса.

Комплетот вклучува:

1)  Регенерирачки шампон 250мл со специјална мешавина на природни масла (црн ким, Patauà, Tsubaki). Темелно ја чисти кожата од сите нечистотии и остатоци, засилувајќи го ефектот од последователниот третман и оставајќи пријатно чувство на хидратација, виталност и благосостојба на скалпот.

2) Интензивна маска 300мл  за моделирање, инстант кондиционирање со комплекс од глина, шеа путер и скроб. Ја заштитува, регенерира и обезбедува длабока и итна хидратација на кожата и должината што резултира со дисциплинирана, контролирана, сјајна и свиленкаста коса.

3)  Еликсир 15 0 мл  со мешавина од природни масла (црн ким, Patauà, Tsubaki). Ја прави косата веднаш сјајна , мека и свиленкаста на допир.