SHE WONDER SHINE OIL ELIXIR 150ML

1,100 ден

Масло за измазнување и усовршување на сува, третирана и нескротлива коса.

Опис

Масло за регенерирање  и усовршување на  косата што ја прави  веднаш посјајна и полна со живот. Косата ќе биде сјајна, мека и зајакната. . Неговата веганска формула, без силикони, сулфати, парабени и вештачки бои, е збогатена со мешавина од скапоцени хранливи масла од различни делови на светот: масло од Патауа, типично за амазонската прашума, ја штити косата и делува како антиоксиданс. ; Јапонско масло од Цубаки со уникатни својства против стареење кои произлегуваат од неговата ладна екстракција; Масло од ким, типично за Југоисточна Азија, богато со витамини Б, кои се главните витамини одговорни за раѓање и раст на нова коса.